22 Eylül 2013 Pazar

Garanti Bankası Çağrı Merkezi Personel Alımı

Garanti Bankası Sivas'ta faaliyet gösteren çağrı merkezinde görevlendirmek üzere personel alımı yapıyor. Buna göre söz konusu personel alımı kapsamında çağrı merkezi satış temsilcisi alacak.

İş Tanımı: Telefon Bankacılığı aracılığıyla Bankacılık hizmeti almak için arayan müşterilerin taleplerini almak ve taleplerini doğru olarak gerçekleştirmek. Ayrıca müşterilere, telefon ve internet bankacılığı, kredi kartları ve diğer finansal hizmetlerin satışını sağlamak.

Aranan Nitelikler  -Lisans ya da meslek yüksekokulu mezunu veya lisans öğrencisi olan, -27 yaşını aşmamış, -Askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için) -İletişim ve ikna becerileri gelişmiş, -Satış konusunda istekli, -Ekip bilincine sahip.

Garanti Bankası İş Başvurusu
Söz konusu Garanti Bankası iş ilanına iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar iş başvurularını bankanın web sitesi üzerinden ya da ik portalları üzerinden gerçekleştirebilirler.
gişe asistanı, gişe görevlisi, nasıl iş başvurusu yapılır, yenibiriş.com, kariyer.net, iş başvuru formu, sınavlar, ne zaman, memurlar, memur alımı, maaş, ücret, ne kadar, ne zaman, çağrı merkezi elemanı, müşteri temsilcisi, genel merkez, şubeler