22 Eylül 2013 Pazar

Garanti Bankası'nda Engelli Dostu ATM

Garanti Bankası engelli vatandaşlar için özel bir adım attı. Banka Tekirdağ Çerkezköy ilçesinde engellilerin bankacılık hizmetlerine daha kolay ulaşabilmesi için yeni bir ATM uygulaması başlattı. Engelli dostu ATM ile engelli vatandaşlar işlemlerini kolaylıkla yapabilecekler.


Tekirdağ'ın Çerkezköy İlçesi'nde Garanti Bankası Şubesi, 'Engelleri' kaldırdı. Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Güven Sokak üzerindeki Güven Plaza’ya taşınan banka şubesi, engelli müşterilerinin bankacılık hizmetlerine daha kolay erişimini sağlamak amacıyla ‘Engelli Dostu ATM’ adı verilen yeni bir uygulama başlattı. Bu uygulama ile engelliler tüm bankacılık işlemlerini kolaylıkla yerine getirebilecekler.

Garanti Bankası Çerkezköy Şube Müdürü Meral Zekier, geçtiğimiz yıl yaşanan sel felaketi nedeniyle büyük sorunlar yaşadıklarını söyleyerek “Yaşanan sel sorunu nedeniyle büyük sıkıntılar yaşadık. Yeni yerimize taşınma sebeplerimizin en başında bu geliyor. Buraya geçerek hem yeniden olası bir sel felaketinde zor durumda kalmaktan kurtulduk hem de daha merkezi bir yer olduğu için halkımıza daha kaliteli hizmet verebileceğimizi düşünüyorum.’’Dedi.
gişe asistanı, gişe görevlisi, nasıl iş başvurusu yapılır, yenibiriş.com, kariyer.net, iş başvuru formu, sınavlar, ne zaman, memurlar, memur alımı, maaş, ücret, ne kadar, ne zaman, çağrı merkezi elemanı, müşteri temsilcisi, genel merkez, şubeler