17 Kasım 2013 Pazar

Garanti Bankası 2014 Yılında Da Personel Alımına Devam Edecek

Türkiye'nin bankacılık alanın en önemli isimlerinden biri olan Garanti Bankası 2013 yılında olduğu gibi 2014 yılında da yeni şubeler açmaya ve ihtiyaçlar ölçüsünde banka personel ve eleman alımı yapmaya devam edecek.

Garanti Bankası, Türkiye ve dünyanın önde gelen kuruluşlarında çalışan İnsan Kaynakları (İK) profesyonellerine ev sahipliği yapan İşveren Markası Konferansı'na sponsor oldu. Garanti Bankası'ndan yapılan açıklamaya göre, Türkiye ve dünyanın önde gelen kuruluşlarında çalışan İnsan Kaynakları profesyonellerine ev sahipliği yapan İşveren Markası Konferansı, Garanti Bankası'nın sponsorluğunda gerçekleştirildi.

İstanbul'da 15 Kasım 2013 tarihinde gerçekleştirilen konferansa, Garanti Bankası'nın yanı sıra Facebook, Ernst&Young, Ferrero, CA Technologies, British American Tobacco şirketlerinin İK stratejistleri katıldı.

Dinleyicileri işin profesyonelleriyle buluşturan konferansta ayrıca, Universum tarafından yapılan, "Türkiye'nin İdeal İşverenleri 2013" araştırmasına da yer verildi. Toplantıda ele alınan Yetenek Pazarı, Çalışan Bağlılığı, Sosyal Medya Stratejisi gibi konular, 200'e yakın katılımcının büyük ilgisini çekti. 8CVJ2XGYQ3G2
gişe asistanı, gişe görevlisi, nasıl iş başvurusu yapılır, yenibiriş.com, kariyer.net, iş başvuru formu, sınavlar, ne zaman, memurlar, memur alımı, maaş, ücret, ne kadar, ne zaman, çağrı merkezi elemanı, müşteri temsilcisi, genel merkez, şubeler