17 Aralık 2013 Salı

Garantili Kariyer Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Alımı


Garanti Bankası yeni personel alımı yapmaya devam ediyor. Banka personel alımı kapsamında çağrı merkezi müşteri temsilcisi alacak.

- Lisans ya da meslek yüksekokulu mezunu veya lisans öğrencisi olan, - 27 yaşını aşmamış, - Askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için) - İletişim ve ikna becerileri gelişmiş, - Satış konusunda istekli....

Telefon Bankacılığı aracılığıyla Bankacılık hizmeti almak için arayan müşterilerin taleplerini almak ve taleplerini doğru olarak gerçekleştirmek. Ayrıca müşterilere, telefon ve internet bankacılığı, kredi kartları ve diğer finansal hizmetlerin satışını sağlamak.

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi, Garanti Bankası kadrolu çalışanı olup; haftanın herhangi bir 5 günü (09:00-18:00 saatleri arasında) çalışmaktadır. Bu pozisyonda göreve başlayacak olan kişilerin kariyerleri boyunca bankamızın Çağrı Merkezi, diğer Genel Müdürlük birimleri ve şubelerimizde görev yapma imkanı bulunmaktadır.
gişe asistanı, gişe görevlisi, nasıl iş başvurusu yapılır, yenibiriş.com, kariyer.net, iş başvuru formu, sınavlar, ne zaman, memurlar, memur alımı, maaş, ücret, ne kadar, ne zaman, çağrı merkezi elemanı, müşteri temsilcisi, genel merkez, şubeler