Garanti Bankası Personel Alımı 2015

Türkiye'nin öncü bankalarından ve aynı zamanda en önemli ve güçlü marklarından biri olan Garanti Bankası her yıl olduğu gibi 2015 yılında da büyümesini sürdürmeye devam ederek Türkiye'nin farklı illerinde yeni şubeler açacak.

2015 yılı içerisinde gerek genel merkez departmanlarına gerekse yeni açılan şubelere ihtiyaçlar kapsamında birçok yeni personel alımı yapılacak.

Garanti Bankası 2015 personel alımı yanında staj programları da devam ediyor. Özellikle üniversiteli genç öğrenciler ve yeni üniversite mezunları için bankacılık iş sahasını tanımaları konusunda önemli fırsatlar sunan Garanti Bankası gelişime açık, eğitimli, modern, yaratıcı ve iyi ahlaklı takım arkadaşları aramaya devam ediyor.

Garanti Bankası'na iş başvurusunda bulunmak ve personel alımlarından yararlanmak isteyen adaylar buradan Garanti Bankası iş başvurusu hakkında bilgi alabilir, yönergeler doğrultusunda iş başvurularını gerçekleştirebilirler.
gişe asistanı, gişe görevlisi, nasıl iş başvurusu yapılır, yenibiriş.com, kariyer.net, iş başvuru formu, sınavlar, ne zaman, memurlar, memur alımı, maaş, ücret, ne kadar, ne zaman, çağrı merkezi elemanı, müşteri temsilcisi, genel merkez, şubeler