Garanti İş Başvurusu

Garanti Bankası eleman ihtiyacı duyduğu pozisyonlara personel alımını İnsan Kaynakları departmanı aracılığı ile yayınladığı iş ilanları kapsamında gerçekleştiriyor.

Banka bünyesinde genel merkezde, Türkiyenin dört bir yanında faaliyet gösteren şubelerde veya yine Garanti Bankası'na ait yan kuruluşlarda onlarca pozisyona personel alımı için gerekli iş ilanları Garanti Bankası İnsan Kaynakları departmanı tarafından gerek bankanın kendi web sitesi üzerinde gerekse İK portallarında titizlikle yayınlanarak başvuruda bulunanların özgeçmişleri toplanıyor.

Garanti Bankası'nda çalışmak isteyen adaylar bankanın belirli pozisyonlar için yayınlamış olduğu iş ilanlarına iş başvurusunda bulunabilecekleri gibi, Garanti Bankası'na genel iş başvurusu da yapabilirler.

Bankanın açık pozisyonlar kapsamında yayınladığı iş ilanları Garanti Bankası web sitesi üzerinde Garantili Kariyer bölümünden ulaşılabilir ve burada açık pozisyonlara iş başvurusunda bulunulabilir.

Garanti Bankası'na genel iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar ise yine bankanın web sitesi üzerinde Garantili Kariyer kısmı altında iş başvuru formu doldurarak iş başvurusunda bulunabilirler. / Banka İş İlanları
gişe asistanı, gişe görevlisi, nasıl iş başvurusu yapılır, yenibiriş.com, kariyer.net, iş başvuru formu, sınavlar, ne zaman, memurlar, memur alımı, maaş, ücret, ne kadar, ne zaman, çağrı merkezi elemanı, müşteri temsilcisi, genel merkez, şubeler